Крізь “Дері Милосердя”

Без сумніву, молитва є незамінним аспектом духовного життя християнина. Молитви є різні і кожен з нас молиться до Бога по-своєму. Тобто є і спільна  молитва, а є і приватна. Але найголовнішою її метою є зближення з Богом. Бо саме через щиру молитву відбувається наше з Ним спілкування, де ми хочемо донести якесь прохання, подяку або ж просити прощення.

Тому спільна молитва є дуже потужною та необхідною, бо саме вона об’єднує як групу людей, так і цілий народ. Отож 30 червня у Катедральному соборі в Коломиї  відбулась Архиєрейська Служба Божа, яку очолював владика Василій Івасюк, і на якій були присутні парафіяни з Яремчанського деканату. Окрім того з Делятина було понад 100 парафіян які мали намір прийняти Святі Тайни Покаяння і Пресвятої Євхаристії.  Були о. Петро Мойсяк, о. Петро Голіней, о. Василь Юсько та о. Тарас Стельмащук, які організували прибуття делятинців до Коломиї. Паломники пройшли крізь “двері Милосердя“, особливістю яких, є те, що прийнявши Тайну Покаяння, Пресвятої Євхаристії та помолившись в наміренні Святішого Отця Франциска Папи Римського і пройшовши крізь двері, відпускається кара за всі дочасні гріхи.

Можна з упевненістю сказати, що паломники, які прибули на Божественну Літургію зовсім не пошкодували. Адже вони насамперед очистили душу від гріхів, вилікували серце від бруду та звільнили совість від сумнівів.

Текст: Христина Нищей
Світлини: Микола Мотрук

online store development    magento store development    интернет магазин magento     интернет магазин магенто     создание интернет магазина     разработка интернет магазина    заказать интернет магазин     сайт на magento     сайт на magento заказать     сайт на magento купить     разработка интернет магазина стоимость     разработка интернет магазина киев     разработка интернет магазина украина     разработка интернет магазина цена     создание интернет магазина цена     создание интернет магазина киев     создание интернет магазина украина     интернет магазин на мадженто     интернет магазин на magento цена     интернет магазин на magento украина     интернет магазин на magento киев     разработка сайта на magento     magento интернет магазин    інтернет магазин замовити    інтернет магазин на magento    інтернет магазин на магенто    інтернет магазин на мадженто    інтернет магазин magento київ    інтернет магазин magento україна    інтернет магазин magento україна замовити    інтернет магазин magento україна купити    інтернет магазин magento київ замовити    інтернет магазин magento ціна    інтернет магазин magento вартість    інтернет магазин під ключ    замовити інтернет магазин    купити інтернет магазин україна    замовити інтернет магазин україна    розробка інтернет магазину україна    розробка інтернет магазину    розробка інтернет магазину київ    розробка інтернет магазину ціна    розробка інтернет магазину замовити    сайт на magento замовити    сайт на magento купити    сайт на magento купити київ    разработка интернет магазина на magento    online store for business    online store development cost    online store web development    online store development ukraine   ecommerce website    online shopping app development    online shopping app development cost    online shopping site development   website magento cost    website magento development   интернет магазин на magento