Катехитично-відпочинковий табір “Милосердні діти”

Вже декілька років поспіль в катехитичній школі імені Симеона Лукача проводиться літній катехитично-відпочинковий табір для дітей віком від дев’яти до тринадцяти років. Організовують та проводять літній відпочинок молодіжні спільноти Архибратство Йосафата та Товариство Святої Ольги. Кожен табір має свої цікавинки та приносить дітям лише радість,  незвичайний відпочинок, збагачення духовними знаннями та море позитиву.

Цьогорічний табір відбувся з 4 по 9 липня і залишив тільки приємні враження. Звичайно, табір кожного дня розпочинався о 10:00 з Божественної Літургії в церкві Різдва Пресвятої Богородиці. Після Літургії всі діти збиралися біля дзвіниці під керівництвом аніматорів і потім прямували до катехитичної школи. Як і кожного року, дітям було дуже цікаво, оскільки священики та аніматори зацікавлювали до активної участі дітей в усіх таборових заходах.

Темою табору було – милосердя. Тому діти читали уривки зі Святого Письма, слухали повчання та розповіді аніматорів та священиків. Крім того, ділячись на команди, вони малювали різноманітні малюнки і плакати, як вони розуміють милосердя у повсякденному житті,  потім розповідаючи значення своїх малюнків.  Аніматори організували цікавий квест, в якому як і після кожного конкурсу перемагала дружба. Інколи хлопці грали футбол, а дівчата могли  займатись квілінгом, роблячи різноманітні паперові квіти.

Різні ігри, живе спілкування, перегляд повчальних фільмів та мультфільмів не залишило нікого незадоволеним.

Отож цьогорічний табір був справжнім літнім відпочинком для малечі. Адже спілкування, цікаві ігри, різноманітні завдання і уроки, які є корисними для розвитку запам’яталися і залишили бажання у дітей наступного року знову провести свій час у таборі.

Автор статті: Христина Нищей

online store development    magento store development    интернет магазин magento     интернет магазин магенто     создание интернет магазина     разработка интернет магазина    заказать интернет магазин     сайт на magento     сайт на magento заказать     сайт на magento купить     разработка интернет магазина стоимость     разработка интернет магазина киев     разработка интернет магазина украина     разработка интернет магазина цена     создание интернет магазина цена     создание интернет магазина киев     создание интернет магазина украина     интернет магазин на мадженто     интернет магазин на magento цена     интернет магазин на magento украина     интернет магазин на magento киев     разработка сайта на magento     magento интернет магазин    інтернет магазин замовити    інтернет магазин на magento    інтернет магазин на магенто    інтернет магазин на мадженто    інтернет магазин magento київ    інтернет магазин magento україна    інтернет магазин magento україна замовити    інтернет магазин magento україна купити    інтернет магазин magento київ замовити    інтернет магазин magento ціна    інтернет магазин magento вартість    інтернет магазин під ключ    замовити інтернет магазин    купити інтернет магазин україна    замовити інтернет магазин україна    розробка інтернет магазину україна    розробка інтернет магазину    розробка інтернет магазину київ    розробка інтернет магазину ціна    розробка інтернет магазину замовити    сайт на magento замовити    сайт на magento купити    сайт на magento купити київ    разработка интернет магазина на magento    online store for business    online store development cost    online store web development    online store development ukraine   ecommerce website    online shopping app development    online shopping app development cost    online shopping site development   website magento cost    website magento development   интернет магазин на magento