Храмове свято в Шевелівці 2018

Серце чисте утвори в мені Боже. (Пс. 50)

На Тайні Вечері Христос обіцяє своїм Апостолам, що після Його відходу зішле на них силу з висоти – Духа Святого. Цю обіцянку дану своїм найближчим, Христос здійснює в П’ятидесятницю. Боязкі учні стають сміливо проголошувати Слово Боже. Дух Святий веде всіх нас, робить нас сміливими перед спокусами, втішає, спонукає до добра, вказує на наші гріхи, очищає та визволяє від всякої скверни.

Період свят котрі ми в народі називаємо “Зелені Свята” є особливими для нашої парафії, адже в понеділок, коли розважаємо та вдивляємося у Тайну Пресвятої Тройці ми радіємо, святкуючи храмовий празник у Шевелівці (пресілок в Делятині), адже церква освячена в честь Пресвятої Тройці.

Храмовий Празник розпочався із святкової Утрені, опісля парох смт. Делятин о.м. Богдан Іванюк очолив Божественну Літургію, разом із священиками з навколишніх сіл та містечок. У проповіді котру оголосив о. Роман Гринів зазначив, що для кожного християнина є важливими Дари та Плоди Святого Духа, саме в них досягаємо єдності з Триєдиний Богом. Після Божественної Літургії всі вийшли спільно на вулицю і біля храмового подвір’я освятили воду, опісля вірні мали змогу приступити до святкового мирування.

З Божим благословенням та ласками Духа Святого всі щасливо повернулися до своїх домівок.

Прес-центр парафії.

online store development    magento store development    интернет магазин magento     интернет магазин магенто     создание интернет магазина     разработка интернет магазина    заказать интернет магазин     сайт на magento     сайт на magento заказать     сайт на magento купить     разработка интернет магазина стоимость     разработка интернет магазина киев     разработка интернет магазина украина     разработка интернет магазина цена     создание интернет магазина цена     создание интернет магазина киев     создание интернет магазина украина     интернет магазин на мадженто     интернет магазин на magento цена     интернет магазин на magento украина     интернет магазин на magento киев     разработка сайта на magento     magento интернет магазин    інтернет магазин замовити    інтернет магазин на magento    інтернет магазин на магенто    інтернет магазин на мадженто    інтернет магазин magento київ    інтернет магазин magento україна    інтернет магазин magento україна замовити    інтернет магазин magento україна купити    інтернет магазин magento київ замовити    інтернет магазин magento ціна    інтернет магазин magento вартість    інтернет магазин під ключ    замовити інтернет магазин    купити інтернет магазин україна    замовити інтернет магазин україна    розробка інтернет магазину україна    розробка інтернет магазину    розробка інтернет магазину київ    розробка інтернет магазину ціна    розробка інтернет магазину замовити    сайт на magento замовити    сайт на magento купити    сайт на magento купити київ    разработка интернет магазина на magento    online store for business    online store development cost    online store web development    online store development ukraine   ecommerce website    online shopping app development    online shopping app development cost    online shopping site development   website magento cost    website magento development   интернет магазин на magento