Храмове свято Пресвятої Тройці в 2019 р.Б.

17 червня, в такий сонячний та святковий день, парафіяни храму Пресвятої Трійці у Шевелівці (присілок в Делятині) відзначали храмове свято.

Свято Зіслання Святого Духа – П’ятидесятниця, згідно з Євангілієм є днем народження християнства, адже тоді на апостолів зійшли вогненні язики Святого Духа, і вони заговорили різними мовами світу і почали проповідувати.

Це свято пригадує нам і наголошує, що людина здатна здійснювати величні вчинки, коли дозволяє Господеві, Святому Духові діяти в собі.

Це свято торжества, перемоги великої сили Божої, яка може виявитися лише тоді, коли ми цього забажаємо, коли ми цього спраглі; і Дух Святий, так само, як зійшов тоді на апостолів, сходить і скріплює кожного з нас у кожній миті нашого життя.

Святкову Літургію очолив отець-мітрат Богдан Іванюк, яку відслужив разом із п’ятнадцятьма священиками, запрошеними із навколишніх сіл.

“Така співдружність між священиками є глибиною розуміння єдності нашої Церкви”, – зауважив о.м.Богдан Іванюк та подякував духовенству і всім присутнім за спільну молитву, наголосивши ще раз на безцінності спільної праці всіх парафіян на прославу Господа.

Окрасою свята став хор «Світло душі» під керівництвом п. Наталі Довганюк.

Після літургії віряни вийшли на святкове освячення води.

Автор: бр. Іван Клим’юк