Делятинці вшанували Св. ап. Юду, брата Господнього по плоті

Кожного року на свято Святого Апостола Юди, не іскаріотського Делятинці в присілку Маринкут вшановують свого покровителя богослужіннями. Відповідно 2019 рік не став вийнятком і з нагоди свята відправили біля Каплиці молебень до Св. Ап. Юди-Тадея з освяченням води та панахиди за померлих з родин цього краю та воїнів АТО.

 У проповіді о. Василь наголосив про важливість виконання Божих Заповідей на дорозі  життя. “Заповіді Божі – дороговказ для людини, вони є спасінням. На дорозі часто постають трудноші, упадки, гріхи, котрі потрібно переборювати, для того, щоб добре та правильно прямувати  шляхом до Бога.” Також проповідник згадав апостола Юди Тадея, який запитуючись в Христа на Тайній Вечері про зберігання Заповідей Божих вказує нам на те, що ми є оселею де має поселитися Бог,  якщо любимо Господа. На завершення подякували всім присутнім за молитву і помолилися за померлих з околиці панахиду, опісля покріпленні Божим благословенням, всі присутні повернулися до своїх домівок.

online store development    magento store development    интернет магазин magento     интернет магазин магенто     создание интернет магазина     разработка интернет магазина    заказать интернет магазин     сайт на magento     сайт на magento заказать     сайт на magento купить     разработка интернет магазина стоимость     разработка интернет магазина киев     разработка интернет магазина украина     разработка интернет магазина цена     создание интернет магазина цена     создание интернет магазина киев     создание интернет магазина украина     интернет магазин на мадженто     интернет магазин на magento цена     интернет магазин на magento украина     интернет магазин на magento киев     разработка сайта на magento     magento интернет магазин    інтернет магазин замовити    інтернет магазин на magento    інтернет магазин на магенто    інтернет магазин на мадженто    інтернет магазин magento київ    інтернет магазин magento україна    інтернет магазин magento україна замовити    інтернет магазин magento україна купити    інтернет магазин magento київ замовити    інтернет магазин magento ціна    інтернет магазин magento вартість    інтернет магазин під ключ    замовити інтернет магазин    купити інтернет магазин україна    замовити інтернет магазин україна    розробка інтернет магазину україна    розробка інтернет магазину    розробка інтернет магазину київ    розробка інтернет магазину ціна    розробка інтернет магазину замовити    сайт на magento замовити    сайт на magento купити    сайт на magento купити київ    разработка интернет магазина на magento    online store for business    online store development cost    online store web development    online store development ukraine   ecommerce website    online shopping app development    online shopping app development cost    online shopping site development   website magento cost    website magento development   интернет магазин на magento