Делятинці вшановують свято “Входу Господнього в Єрусалим”

Величаємо тебе, Життєдавче Христе,* і тобі співаємо: Осанна на висотах.* Благословенний, хто йде в ім’я Господнє!

В сьогоднішній день всі ми сповнюємося радості, бо наше спасіння близько. Заклик “осанна” тобто “спаси нас”, є закликом людини сповненої надії, яка чекає на спасительну дію Божу. Христос котрий їде на добровільні страждання, хоче визволити своє створіння з неволі гріха та диявола. Тому на знак нашого спасіння вітаємо Ісуса тримаючи в руках вербу, як переможця смерті, як володаря, як Царя Слави.

В храмах нашої парафії був сьогодні насичений день, але воднораз радісний. Насичений з того, що було багато праці у винограднику Христовому, радісним – бо велика кількість парафіян приступили до святої Тайни Примирення – Сповіді. о.Петро Мойсяк у проповіді наголосив на важливості зустрічі з Богом, котрий іде до нас, щоб спасти. Одночасно згадав про те, що Бог пам’ятає про все своє створіння та вінець цього творіння – людину, від моменту створення, навіть тоді, коли людина сумнівається в існуванні Бога, або вдумуючись у різні теорії виникнення планети, тим самим входить у велике таїнство Божої благодаті, адже доходимо висновку, що є особа Котра керує всім створінням, тому розуміємо що Бог є з нами і нас не покидає. Після Божественної Літургії всі вірні вийшовши на церковне подвір’я отримали Боже благословення через покроплення освяченою водою вербу, і потім приступили до святкового мирування. На подвір’ї католики-студенти “Обнова” провели благодійну ярмарку для постраждалого у Зоні АТО бійця, під час якої присутні мали змогу зробити пожертву. З Божим благословенням пішли по-домівкам, готувати до Страсного тижня, щоб відчути спасіння, котре Ісус подарував нам.

online store development    magento store development    интернет магазин magento     интернет магазин магенто     создание интернет магазина     разработка интернет магазина    заказать интернет магазин     сайт на magento     сайт на magento заказать     сайт на magento купить     разработка интернет магазина стоимость     разработка интернет магазина киев     разработка интернет магазина украина     разработка интернет магазина цена     создание интернет магазина цена     создание интернет магазина киев     создание интернет магазина украина     интернет магазин на мадженто     интернет магазин на magento цена     интернет магазин на magento украина     интернет магазин на magento киев     разработка сайта на magento     magento интернет магазин    інтернет магазин замовити    інтернет магазин на magento    інтернет магазин на магенто    інтернет магазин на мадженто    інтернет магазин magento київ    інтернет магазин magento україна    інтернет магазин magento україна замовити    інтернет магазин magento україна купити    інтернет магазин magento київ замовити    інтернет магазин magento ціна    інтернет магазин magento вартість    інтернет магазин під ключ    замовити інтернет магазин    купити інтернет магазин україна    замовити інтернет магазин україна    розробка інтернет магазину україна    розробка інтернет магазину    розробка інтернет магазину київ    розробка інтернет магазину ціна    розробка інтернет магазину замовити    сайт на magento замовити    сайт на magento купити    сайт на magento купити київ    разработка интернет магазина на magento    online store for business    online store development cost    online store web development    online store development ukraine   ecommerce website    online shopping app development    online shopping app development cost    online shopping site development   website magento cost    website magento development   интернет магазин на magento