Чистий четвер – це не тільки підготовка до Великодня, а й формування пріоритетів душі

Чистий четвер не є простим днем перед Великоднем, який ми сприймаємо як день, щоб все встигнути: поприбирати, приготувати страви, спекти Паску і виконати незліченну кількість справ у списку «must», який висить на стіні, чекаючи чергових позначок у разі виконання завдань. Коли ми щось доробляємо до кінця і, радіючи поступовим зменшенням справ, ми стаємо впевненими, що все встигаємо. Але чи насправді це так? Чи, можливо, ми щось прогледіли, щось насправді цінне?

Всі ми знаємо, Чистий четвер є першим з трьох днів, які ще називають “Велике тридення” в християнстві. Саме у четвер Ісус Христос встановив Таїнство Євхаристії на Таємній Вечері, а також був заарештований первосвящениками та засланий у темницю. Цей день є початком страждань Ісуса, початком болю та розчарування. Так було когорта століть тому. Але як зараз? Як ми сприймаємо цей день ? Як ми дозволяємо Богові дати нам ласку пізнати про страждання Ісуса Христа заради нас самих?

Насправді Чистий четвер є тим порогом, через який вже має починатися наше свідоме переформатування сталих і шаблонних норм, через які ми зазвичай сприймаємо підготовку до Великодня. Бо насправді – це не тільки виконання списку поставлених справ, не усталені традиції та звичаї, які беруть свої паростки від давніх століть – це наше ставлення до цього, наше бажання почати з найголовнішого – із самого себе. Так просто, і водночас ми ніби губимо це правило, яке насправді залежить тільки від нашого вибору. Бо ми настільки стаємо заклопотаними, завжди кудись поспішаючими мурахами, що просто стаємо жертвами наших власних же хиб. Це період, коли треба налаштувати себе до реформ в душі та безпосереднього їх виконання не тільки на словах, а й завірити в канцелярії свого серця.

Чистий четвер – час не гоніння за земними клопотами, а насамперед пильність того, що варте на небесах. Тому починайте, насамперед, з першого сантиметра вашого серця, тоді всюди буде тільки світло.

Автор: Христина Нищей

Фото Чистий четвер 2017: прикмети та звичаї

online store development    magento store development    интернет магазин magento     интернет магазин магенто     создание интернет магазина     разработка интернет магазина    заказать интернет магазин     сайт на magento     сайт на magento заказать     сайт на magento купить     разработка интернет магазина стоимость     разработка интернет магазина киев     разработка интернет магазина украина     разработка интернет магазина цена     создание интернет магазина цена     создание интернет магазина киев     создание интернет магазина украина     интернет магазин на мадженто     интернет магазин на magento цена     интернет магазин на magento украина     интернет магазин на magento киев     разработка сайта на magento     magento интернет магазин    інтернет магазин замовити    інтернет магазин на magento    інтернет магазин на магенто    інтернет магазин на мадженто    інтернет магазин magento київ    інтернет магазин magento україна    інтернет магазин magento україна замовити    інтернет магазин magento україна купити    інтернет магазин magento київ замовити    інтернет магазин magento ціна    інтернет магазин magento вартість    інтернет магазин під ключ    замовити інтернет магазин    купити інтернет магазин україна    замовити інтернет магазин україна    розробка інтернет магазину україна    розробка інтернет магазину    розробка інтернет магазину київ    розробка інтернет магазину ціна    розробка інтернет магазину замовити    сайт на magento замовити    сайт на magento купити    сайт на magento купити київ    разработка интернет магазина на magento    online store for business    online store development cost    online store web development    online store development ukraine   ecommerce website    online shopping app development    online shopping app development cost    online shopping site development   website magento cost    website magento development   интернет магазин на magento