Чистота – це світло серця

«Блаженні чисті серцем, бо вони Бога побачать.» (Матея 5:8)

Як ви гадаєте, чому є люди, від яких віє теплий вітер спокою та щастя, а є й такі, що з ними неможливо не те, що спілкуватись чи підтримувати дружбу, а й навіть стикатися на життєвому шляху, бо вони можуть просто отруїти думки та вдертися в душу. Чи ми народжуємось з добрим серцем, чи, як то кажуть, всі наші риси є наслідком генетики? Всі ми створені Богом світлими, але хтось зберігає це світло у серці, а хтось його гасить. І це не залежить від долі або ж як складається життя. Все залежить від нас.  От і променями цього світла є чистота у думках, у душі, які віддзеркалюється на тілі.

То що ж означає чистота, як правильно розуміти це і залишатися чистими серцем? Звичайно, дати пряму та чітку відповідь є важко, бо її просто немає. Крім того, часто люди думають, що чистота – це збереження тілесної чистоти, здатність подолати таку спокусу, як пожадання тіла. Так, це правда. Чистота є тим Божим даром, який є дуже крихким і є перевагою тільки сильних духом людей. Адже піддатися швидкоплинній пристрасті є справою легкою, але потім приходить гіркий присмак, який має тільке відчуття зробленої помилки. Слабким людям, які відійшли від Бога опиратися цьому є не те що важко, а неможливо. Бо вони і не задумуються над чистотою, наслідком чого є відчуття глибокої самотності та ошуканості. Також думки, які є заплямовані чорною фарбою розпусти і ницості, в свою чергу є результатом гріха нечистоти. Але це не є безневинним явищем, як здається на перший погляд. Адже хтось думає, що це тільки думки, що тут поганого? Але насправді початком та стартом кожного гріха є те, що зароджується в нашій голові. Інколи буває думки настільки дають волю заволодіння нами ницості, що люди починають забувати про справжні цінності і швидко падають в урвище гріха.  Тому думки є тим паростком як доброго так і злого. Вибір за нами.

Також чистота – це не тільки чистота тіла, а й серця. Адже якщо серце є джерелом тільки доброти, то тоді наше життя буде гідним і нам в свою чергу не буде соромно за прожиті дні. Але якщо навпаки, серце є суцільним каменем злого, то тоді й важко подумати, яке життя чекає на людину. Тому бути чистими перед Богом, не вдаючись до падінь, після яких піднятись важко, є кредо людини, яка насамперед поважає свою гідність.

Отже, чистота є Божим талантом, який треба вміти використовувати і берегти. Так, це не просто, особливо молодим людям у сучасному світі, коли довкола скільки спокус. Але чистота – це насамперед те, що відображає сутність нашої душі. То що б обрали? Біле чи чорне? Думаю це очевидно.

Автор: Христина Нищей

online store development    magento store development    интернет магазин magento     интернет магазин магенто     создание интернет магазина     разработка интернет магазина    заказать интернет магазин     сайт на magento     сайт на magento заказать     сайт на magento купить     разработка интернет магазина стоимость     разработка интернет магазина киев     разработка интернет магазина украина     разработка интернет магазина цена     создание интернет магазина цена     создание интернет магазина киев     создание интернет магазина украина     интернет магазин на мадженто     интернет магазин на magento цена     интернет магазин на magento украина     интернет магазин на magento киев     разработка сайта на magento     magento интернет магазин    інтернет магазин замовити    інтернет магазин на magento    інтернет магазин на магенто    інтернет магазин на мадженто    інтернет магазин magento київ    інтернет магазин magento україна    інтернет магазин magento україна замовити    інтернет магазин magento україна купити    інтернет магазин magento київ замовити    інтернет магазин magento ціна    інтернет магазин magento вартість    інтернет магазин під ключ    замовити інтернет магазин    купити інтернет магазин україна    замовити інтернет магазин україна    розробка інтернет магазину україна    розробка інтернет магазину    розробка інтернет магазину київ    розробка інтернет магазину ціна    розробка інтернет магазину замовити    сайт на magento замовити    сайт на magento купити    сайт на magento купити київ    разработка интернет магазина на magento    online store for business    online store development cost    online store web development    online store development ukraine   ecommerce website    online shopping app development    online shopping app development cost    online shopping site development   website magento cost    website magento development   интернет магазин на magento