Чування до Серця Христового

Вночі з 14 на 15 червня, в Делятинській УГКЦ Різдва Пресвятої Богородиці, відбулись молитовні чування з нагоди дня: «Празника найсолодшого Господа Бога і Спаса нашого» у якому взяли участь не тільки делятинці, але і  парафіяни навколишніх сіл. Були запрошені духовні отці, які допомагали сповідати і виголосили науки. Важливо також згадати молодих  семінаристів, які також долучились до проведення різних видів молитов.

Головною темою згаданого чування, були роздуми про молитву. Вступну проповідь промовив парох о.м. Богдан Іванюк, який наголосив на важливості спільної молитви у сім’ї ранком і ввечері, адже саме молитва має велику силу та дає злагоду і добробут у кожній родині. Сім’я, фундаментом якої є Христос, ніколи не зруйнується.

Новим для парафіян було ознайомлення з найстарішим способом читання Святого Письма Lectio divina – «Боже читання». Він включає в себе деякі етапи, під час яких кожний зміг висловитись, як Господь у тій чи іншій цитаті промовляє до нього.

В кінці чувань, була відслужена святкова Літургія з суплікацією, а на завершення зачитувались молитви на оздоровлення та всі змогли приступити до мировання.

Автор: бр. Северин Магас.

online store development    magento store development    интернет магазин magento     интернет магазин магенто     создание интернет магазина     разработка интернет магазина    заказать интернет магазин     сайт на magento     сайт на magento заказать     сайт на magento купить     разработка интернет магазина стоимость     разработка интернет магазина киев     разработка интернет магазина украина     разработка интернет магазина цена     создание интернет магазина цена     создание интернет магазина киев     создание интернет магазина украина     интернет магазин на мадженто     интернет магазин на magento цена     интернет магазин на magento украина     интернет магазин на magento киев     разработка сайта на magento     magento интернет магазин    інтернет магазин замовити    інтернет магазин на magento    інтернет магазин на магенто    інтернет магазин на мадженто    інтернет магазин magento київ    інтернет магазин magento україна    інтернет магазин magento україна замовити    інтернет магазин magento україна купити    інтернет магазин magento київ замовити    інтернет магазин magento ціна    інтернет магазин magento вартість    інтернет магазин під ключ    замовити інтернет магазин    купити інтернет магазин україна    замовити інтернет магазин україна    розробка інтернет магазину україна    розробка інтернет магазину    розробка інтернет магазину київ    розробка інтернет магазину ціна    розробка інтернет магазину замовити    сайт на magento замовити    сайт на magento купити    сайт на magento купити київ    разработка интернет магазина на magento    online store for business    online store development cost    online store web development    online store development ukraine   ecommerce website    online shopping app development    online shopping app development cost    online shopping site development   website magento cost    website magento development   интернет магазин на magento