Чування до Серця Христового

Вночі з 14 на 15 червня, в Делятинській УГКЦ Різдва Пресвятої Богородиці, відбулись молитовні чування з нагоди дня: «Празника найсолодшого Господа Бога і Спаса нашого» у якому взяли участь не тільки делятинці, але і  парафіяни навколишніх сіл. Були запрошені духовні отці, які допомагали сповідати і виголосили науки. Важливо також згадати молодих  семінаристів, які також долучились до проведення різних видів молитов.

Головною темою згаданого чування, були роздуми про молитву. Вступну проповідь промовив парох о.м. Богдан Іванюк, який наголосив на важливості спільної молитви у сім’ї ранком і ввечері, адже саме молитва має велику силу та дає злагоду і добробут у кожній родині. Сім’я, фундаментом якої є Христос, ніколи не зруйнується.

Новим для парафіян було ознайомлення з найстарішим способом читання Святого Письма Lectio divina – «Боже читання». Він включає в себе деякі етапи, під час яких кожний зміг висловитись, як Господь у тій чи іншій цитаті промовляє до нього.

В кінці чувань, була відслужена святкова Літургія з суплікацією, а на завершення зачитувались молитви на оздоровлення та всі змогли приступити до мировання.

Автор: бр. Северин Магас.