Бадьорість духу – це коли не обрізаєш крила

Коли навалюється величезна лавина з проблем, негативу та суму, тоді найперше, що здається треба зробити, це чимдуж тікати . . . Але ж куди? Пролітає стрілою думка, а ноги у такі моменти просто відмовляються слухати та підкорятись сигналам, які подають нейрони.  От – от близько наближається цей звук тисячі громів, ніби з античних міфів відроджуються атланти, здатні звалити зі своїх дужих плечей всі тягарі на нас. У такі миті ми ніби перебуваємо у невагомості між справжнім зображенням світу та тим, що ми самі намалювали та окреслили. Втім, інколи наші начерки та такі приємні для нас етюди існують тільки на правах ілюзій, а інколи є силою проти революцій долі. А, може, насправді, і немає жодної лавини? Можливо, це тільки самообман. А ми вже перетворились на атлантів, які приречені завжди хилити голову від болючої ваги, без права подивитись навколо й розплющити очі.

Світ навколо нас не є ідеальним і його вимоги до нас здаються нам занадто різкими та жорсткими, що ми не хочемо приймати за правду. Хоча не завжди ці правила нам шкодять, вони в свою чергу можуть і додавати нам наснаги. Адже коли є випробування, тоді ми шукаємо виходу з лабіринту печалей. Але в жодному разі не варто опускати плечі і розводити руки у безпорадності. Бо сум – це потужна отрута повільної дії, яку ми самі інколи готуємо, не помічаючи світла навколо нас. Бо що таке темрява? Що таке байдужість до всього, що є основою життя, сльози, які є наслідком буревіїв пустинного світу зла? Це все є відсутністю нашої віри, надії та любові до нас самих, до близьких і до Бога. Ми самі інколи є причиною нашого самонавіювання та псевдозла, яке нас оточує. Чому так відбувається? Бо в кожного з нас в душі є часточки добра, які є безцінними самоцвітами у творенні нашої життєвої історії. Але вони можуть повільно стиратись, втрачаючи свої самобутні контури. Щоб це не відбувалось, треба знати особливий рецепт, який в кожного свій. Хтось намагається блокувати минуле у всіх його напрямах, яке приносить тільки зайві запитання, хтось дозволяє думкам рухатись подібно до електронів, не ускладнюючи те, що не треба ускладнювати. Проте найголовнішим компонентом цього рецепту є бадьорість духу.

Важко бути бадьорим, коли плечі згинаються від уявного вантажу проблем в одну тону. Але бадьорість духу – це не припливи і відпливи кількахвилинних радостей, які вже наступного дня залишають нашу пристань. Це не подяка Богові, коли ми отримали те, чим вже давно марили, але після першої ж невдачі забуваємо про свої слова та обіцянки Йому. Занадто складний алгоритм, на перший погляд. Хоча, так. Не всі можуть впоратись з цим талантом. Але й особливої інструкції не потрібно, бо відчувати треба серцем. Бо бадьорість духу там, де спокій, а спокій там, де чисте небо в нашій душі. Треба підтримувати постійний зв’язок з Богом, щоб наша душа не знала вогкого туману із крапель нещирості. Бо втратити координати просто, а от знайти рятівну стежку не є з легких справ. Тому бадьорість духу – це коли впевнено йдеш по дорозі життя, не озираючись з острахом подивитись прямо в обличчя своїм страхам, бо їх просто не існує. Бадьорі духом тримають цілодобову оборону на сторожі свого спокою. Від яких ворогів? Від тих, що цілодобового на варті чатують і вистежують наші слабкості. Але ті, хто володіє цим талантом не дають їм такої можливості.

Коли ми падаємо, ми не відчуваємо землі, але відчуваємо крила. Вони є нашою бадьорістю духу, нашою опорою та допомогою.

Тільки б не обрізати їх . . .

Автор: Христина Нищей

online store development    magento store development    интернет магазин magento     интернет магазин магенто     создание интернет магазина     разработка интернет магазина    заказать интернет магазин     сайт на magento     сайт на magento заказать     сайт на magento купить     разработка интернет магазина стоимость     разработка интернет магазина киев     разработка интернет магазина украина     разработка интернет магазина цена     создание интернет магазина цена     создание интернет магазина киев     создание интернет магазина украина     интернет магазин на мадженто     интернет магазин на magento цена     интернет магазин на magento украина     интернет магазин на magento киев     разработка сайта на magento     magento интернет магазин    інтернет магазин замовити    інтернет магазин на magento    інтернет магазин на магенто    інтернет магазин на мадженто    інтернет магазин magento київ    інтернет магазин magento україна    інтернет магазин magento україна замовити    інтернет магазин magento україна купити    інтернет магазин magento київ замовити    інтернет магазин magento ціна    інтернет магазин magento вартість    інтернет магазин під ключ    замовити інтернет магазин    купити інтернет магазин україна    замовити інтернет магазин україна    розробка інтернет магазину україна    розробка інтернет магазину    розробка інтернет магазину київ    розробка інтернет магазину ціна    розробка інтернет магазину замовити    сайт на magento замовити    сайт на magento купити    сайт на magento купити київ    разработка интернет магазина на magento    online store for business    online store development cost    online store web development    online store development ukraine   ecommerce website    online shopping app development    online shopping app development cost    online shopping site development   website magento cost    website magento development   интернет магазин на magento