Архангел Михаїл – на сторожі нашої душі

Що ми зазвичай відчуваємо, коли самотність стає непроханим гостем, все розносячи шкереберть і не залишаючи право сказати хоча б нотку заперечення на весь цей гармидер? Що зазвичай нам підказує розум, коли ми стоїмо на останньому клаптику землі, яка пов’язує нас із життям, додаючи наснагу йти далі? Попереду безмежний океан, а порятунку так і не видно за бездоганно рівним горизонтом неба. А що зупиняє серце, намагаючись швидше втихомирити його від голосу різного рівня децибелів, коли ти просто падаєш на дно урвища життєвих негараздів? Але ж ми забуваємо, що ми не самі і біля дверцят нашого серця завжди стоїть ангел-охоронець, який захищає від зовнішніх арктичних вітрів з бризами зневіри, що можуть подарувати цей холод всьому тілу, і тоді стає геть неспокійно. Саме така сила живе у нас за спиною, яка під благословенням Бога є потужним щитом із сталі, і жодні тактичні методи ворога не здатні проломити цю ковану огорожу віри.

            21 листопада ми відзначаємо день архангела Михаїла, який вже здавна вшановується в нашому народі. Ще за часів Київської Русі його зображали на гербах Києва. Також зображення архангела присутнє і на хоругвах часів Богдана Хмельницького. Про цього небесного воїна на стороні Бога ми дізнаємось із сторінок Біблії, де описана битва на небі між ангелами, вірними Богові, і ангелами, які чинять опір Його волі. Провідником добрих ангелів виступає цей Архангел, що означає його силу йти назустріч злу та неабияку відданість світлу та добру. І хоча не є так важливо, яке місце займає архангел Михаїл в ієрархії ангелів, важливо те, щоб ми розуміли, що ми не є самотніми і покинутими на поталу темним сторонам у своїй душі. Бо вона у надійних руках – під супроводом нашого ангела, який веде нас до Бога. Тільки б не підводити всі його добрі старання, щоб ми були ближче до Господа, бо від народження наша рука завжди має опору, коли ми падаємо.  Ми можемо не вірити у це, казати ніби це якісь теревеньки і вигадки. Проте насправді існує сила, яка під час важкої дилеми намагається нас направити у те русло, що буде для нас джерелом та попередити перед якимось лихом. Це щось не дозволяє нам заблукати у тисячі стежок, а підказує вибрати одну, тільки для нас життєдайну.

            Архангел Михаїл – втілення мужності та наснаги долати всі перешкоди на важкому шляху до Бога і викорінювати всі паростки зла, бо потім вони виростають і стають зашморгом навколо шиї. Все ж треба пам’ятати одне – це те, що наш ангел є теплим та надійним крилом, під яким жодні бурі не страшні.

            Автор: Христина Нищей

online store development    magento store development    интернет магазин magento     интернет магазин магенто     создание интернет магазина     разработка интернет магазина    заказать интернет магазин     сайт на magento     сайт на magento заказать     сайт на magento купить     разработка интернет магазина стоимость     разработка интернет магазина киев     разработка интернет магазина украина     разработка интернет магазина цена     создание интернет магазина цена     создание интернет магазина киев     создание интернет магазина украина     интернет магазин на мадженто     интернет магазин на magento цена     интернет магазин на magento украина     интернет магазин на magento киев     разработка сайта на magento     magento интернет магазин    інтернет магазин замовити    інтернет магазин на magento    інтернет магазин на магенто    інтернет магазин на мадженто    інтернет магазин magento київ    інтернет магазин magento україна    інтернет магазин magento україна замовити    інтернет магазин magento україна купити    інтернет магазин magento київ замовити    інтернет магазин magento ціна    інтернет магазин magento вартість    інтернет магазин під ключ    замовити інтернет магазин    купити інтернет магазин україна    замовити інтернет магазин україна    розробка інтернет магазину україна    розробка інтернет магазину    розробка інтернет магазину київ    розробка інтернет магазину ціна    розробка інтернет магазину замовити    сайт на magento замовити    сайт на magento купити    сайт на magento купити київ    разработка интернет магазина на magento    online store for business    online store development cost    online store web development    online store development ukraine   ecommerce website    online shopping app development    online shopping app development cost    online shopping site development   website magento cost    website magento development   интернет магазин на magento