14 жовтня – Покрови Пресвятої Богородиці і пам’ять про героїв

Минуле нашої країни залишило не легкі спогади, які наповнені героїзмом, мужністю і освячені кров’ю відважних сердець. Натомість наша книга історії насичена різною палітрою моментів як звитяжних так і болючих. Тому 14 жовтня на свято Покрови Пресвятої Богородиці, ми пам’ятаємо про наших героїв, які віддали все заради нас.

Покрова Пресвятої Богородиці було для козаків великим святом, оскільки їхню церкву було присвячено Діві Марії. Коли вони бажали обрати нових членів старшини, то збиралися саме у цей день. Традиційно вважається, що на Покрову у 1942 році було утворено Українську повстанську армію. І в наш час урочисто святкується Покрова Пресвятої Богородиці, яка в усі століття нас охороняла.

От і 14 жовтня відбулась Свята Літургія у церкві Різдва Пресвятої Богородиці в Делятині о 11:00.  Опісля Літургії біля каплиці-ротонди, присвяченої Воїнам УПА парафіяни під проводом о. Василя Юська і о. Петра Мойсяка помолилися панахиду за душі померлих захисників Батьківщини. Наші парафіяни пом’янули героїв та борців за незалежність.

Наших полеглих героїв треба пам’ятати і молитися до Богородиці, щоб оберігала Україну від усякого зла і благословляла.

Автор: Христина Нищей

online store development    magento store development    интернет магазин magento     интернет магазин магенто     создание интернет магазина     разработка интернет магазина    заказать интернет магазин     сайт на magento     сайт на magento заказать     сайт на magento купить     разработка интернет магазина стоимость     разработка интернет магазина киев     разработка интернет магазина украина     разработка интернет магазина цена     создание интернет магазина цена     создание интернет магазина киев     создание интернет магазина украина     интернет магазин на мадженто     интернет магазин на magento цена     интернет магазин на magento украина     интернет магазин на magento киев     разработка сайта на magento     magento интернет магазин    інтернет магазин замовити    інтернет магазин на magento    інтернет магазин на магенто    інтернет магазин на мадженто    інтернет магазин magento київ    інтернет магазин magento україна    інтернет магазин magento україна замовити    інтернет магазин magento україна купити    інтернет магазин magento київ замовити    інтернет магазин magento ціна    інтернет магазин magento вартість    інтернет магазин під ключ    замовити інтернет магазин    купити інтернет магазин україна    замовити інтернет магазин україна    розробка інтернет магазину україна    розробка інтернет магазину    розробка інтернет магазину київ    розробка інтернет магазину ціна    розробка інтернет магазину замовити    сайт на magento замовити    сайт на magento купити    сайт на magento купити київ    разработка интернет магазина на magento    online store for business    online store development cost    online store web development    online store development ukraine   ecommerce website    online shopping app development    online shopping app development cost    online shopping site development   website magento cost    website magento development   интернет магазин на magento